Зниження ризику раку

Дослідження свідчать, що куркумін є сильним антиоксидантом. Він може надавати потужну захисну дію проти раку підшлункової залози, раку передміхурової залози.

Багато досліджень показали, що куркумін як антиоксидант успішно гальмує виникнення та зростання пухлин.

За даними Центру ракових досліджень Техаського університету, куркумін має унікальну здатність проникати в ракові клітини та змінювати їх ДНК. Це призводить до загибелі клітин. Однак, на відміну від синтетичних протиракових ліків, він не впливає на здорові клітини та не викликає шкідливих побічних явищ.

Особливо успішно куркумін бореться з формами раку, що найчастіше зустрічаються.

Як відомо, часто рак виникає через синтетичні гормони, отрути в навколишньому середовищі та пестициди. Проте куркумін перешкоджає прикріпленню хімікатів естрогенної дії до гормональних рецепторів. Таким чином, антиоксидант куркумін запобігає формуванню злоякісних утворень.

При контакті з куркуміном ракові клітини починають у прямому значенні слова перетравлювати себе. Науковими дослідженнями доведено протиракову дію куркуміну проти раку передміхурової залози та ободової кишки, лейкемії дитячого віку. Також раку щитовидної залози, раку шкіри (меланома). Тому типове протиракове дозування куркуміну - до 3 г екстракту на день.

Наприклад, чому в Індії так мало раку та інших захворювань, в основі яких лежать запальні процеси? За даними ВООЗ, у індусів зустрічається в:

  • 50 разів рідше за рак передміхурової залози;
  • 10 разів рідше за рак нирок;
  • 9 разів рідше рак ободової кишки;
  • 8 разів рідше рак легень;
  • 5 разів рідше за рак грудей.

Причиною цього є активне вживання куркуми, Але не можна забувати, що місцеві жителі вживають куркуму змалку в кількості 1-3 г на добу. У цій формі і при щоденному вживанні через десятиліття фон куркуміну і куркуміноїдів в організмі стає дуже високим. Тому люди перестають хворіти на хвороби, в основі яких лежать запальні процеси. Природний антиоксидант куркумін — основна активна речовина куркуми, яка має найефективніші її властивості.

Без коментарів
Залишити коментар

ukUkrainian