Блог

МІДОФЕНАК - АНТИОКСИДАНТ З ОСТЕО ФОРМУЛОЮ / Исследования  / ПРИРОДНІ АНТИДЕПРЕСАНТИ. Клінічно досліджено.

ПРИРОДНІ АНТИДЕПРЕСАНТИ. Клінічно досліджено.

Депресія – одне з найпоширеніших психічних розладів, яке щороку вражає багато мільйонів людей. За оцінками, 1 із 10 дорослих зараз приймає антидепресант за рецептом. Але ці антидепресанти можуть мати неприйнятні побічні ефекти і не підходять для всіх.

ЛІКИ-АНТИДЕПРЕСАНТИ ВИКЛИКАЮТЬ ЗВИКАННЯ.

Залежність від антидепресантів значною мірою була применшена та вони не безпечно поєднуються з багатьма іншими ліками та навіть добавками.

АНТИДЕПРЕСАНТИ НЕ ПІДХОДЯТЬ ДЛЯ ВСІХ

Наприклад, діти, люди похилого віку, вагітні та жінки, які годують груддю, не є кандидатами для прийому антидепресантів.

КУРКУМІН – природній антидепресант з перевагами для мозку! Куркумін – природна користь для фізичного та ментального здоров’я.

Добавки куркуміну ефективні при депресії.

Крім того, мозок отримує вражаючі переваги від добавок куркуміну. Куркумін діє, підвищуючи рівень серотоніну та допаміну.

Серотонін – основна хімічна речовина мозку, пов’язана зі щастям. Допамін є “молекулою мотивації” організму, а також керує його системою винагороди за задоволення.

Дослідження: Добавки куркуміну викликали значну антидепресантну реакцію у пацієнтів із депресією завдяки зменшенню шкали оцінки депресії Гамільтона на 17 пунктів.

Ці висновки вказують на потенційні переваги подальшого впливу додаткового прийому куркуміну на зворотний розвиток депресії та посилення результатів лікування антидепресантами при великому депресивному розладі.

“Ефективність та безпека куркуміну при великому депресивному розладі: рандомізоване контрольоване дослідження”.

РИБ`ЯЧИЙ ЖИР. ІСНУЄ ПРЯМИЙ ЗВЯЗОК МІЖ РІВНЕМ ОМЕГА-3 У ОРГАНІЗМІ ТА ДЕПРЕСІЄЮ.

Депресія пов’язана з неоптимальним рівнем незамінних жирних кислот омега-3. ( 21 )

Найкращими дієтичними джерелами жирів омега-3 є жирна риба, така як лосось та сардини.

Дефіцит однієї конкретної омега-3, докозагексаєнової кислоти (DHA), пов’язаний з депресією, біполярним розладом та шизофренією.

Якість клітин мозку залежить від наявності омега-3. Встановлено, що інша омега-3, ейкозапентаенова кислота (ЕПК), зменшує депресію.

Дані досліджень на тваринах свідчать, що для нормального розвитку мозку необхідні оптимальні рівні DHA, яка має нейротрофічні та нейропротекторні властивості.

Додаткові дані, отримані в результаті досліджень свідчать про те, що низький рівень DHA під час перинатального розвитку може призвести до тривалих порушень функціонального зв’язку в коркових мережах, а також до виникнення когнітивних порушень, гіперактивності / неуважності та емоційних симптомів у дітей.

Якщо риба не є звичайною частиною вашого раціону, розгляньте можливість прийому добавки з риб’ячим жиром, яка містить як DHA, так і EPA.

Примітка: Якщо ви приймаєте антидепресант, вживання риби може зробити її більш ефективною.

Споживання жирних кислот EPA омега-3 може бути корисним при депресії.

Роль омега-3 жирних кислот у дозріванні кори головного мозку. Механізми та наслідки для психопатології

У нас Ви можете придбати

– високоякісний екстракт куркуміну МІДОФЕНАК ЕКСТРА у капсулах www.midofenac.com.ua
– високоякісну омега 3 з Ісландії www.omega.net.ua
Будьте здорові та спокійні!
Без комментариев
Оставить комментарий

ru_RURussian