Блог

ЯК ЗАПОБІГТИ СТАРІННЮ?

Вільні радикали – це незакріплені молекули кисню, які пошкоджують клітини і прискорюють їх загибель. На будь-які клітини вашого тіла впливають вільні радикали або окислювальні пошкодження, а клітини мозку особливо вразливі. Антиоксиданти – це природні сполуки, які захищають від шкідливого впливу вільних радикалів.

Ви можете побачити окисні пошкодження в дії, розрізавши яблуко.

За короткий час ви побачите, що воно стало коричневим. Кисень у повітрі спричиняє окислювальну шкоду для яблука.

Якщо ви протрете нарізане яблуко невеликою кількістю лимонного соку, то воно не потемніє. Антиоксиданти не дають зрізаному яблуку зарум’янитися. Хоча це не збереже яблуко свіжим назавжди, та однозначно уповільнює процес псування.

Подібним чином, коли ви постійно споживаєте антиоксиданти, ви сповільнюєте процес клітинного старіння.

Комплекс МІДОФЕНАК ЕКСТРА – це унікальне поєднання всесвітньо відомих потужних антиоксидантів – екстракту куркуміну, піперину та екстракту зеленогубих мідій (GlycOmega-PLUS ™ з Нової Зеландії)

Крім того, що комплекс Мідофенак Екстра має антиоксидантну дію, захищаючи орагнізм від процесу старіння, він має позитивний вплив на суглоби, кістки, сполучну тканину та сухожилля.

Замовити МІДОФЕНАК ЕКСТРА можна на нашому сайті  або ж за телефонами: 067 4404594, 067 5038817, 044 3603558, 063 3061266.

Поділіться, будь ласка, цією інформацією, комусь вона може бути дуже важлива.

#антистаріння

#antiage

#antioxidant

#антиоксидант

Без комментариев
Оставить комментарий

ru_RURussian